halloween končí

halloween končí

Žáner: Horor

Verzia: Český dabing

Trvanie: 106 minút (01:46)

Premiéra na Slovensku: 13. október 2022

Krajina pôvodu: USA

Prístupnosť: nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov

Réžia: David Gordon Green • Scenár: Danny McBride, David Gordon Green, Paul Brad Logan, Chris Bernier • Hrajú: Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Kyle Richards, Will Patton, Nick Castle, Rohan Campbell, James Jude Courtney, Stephanie McIntyre, Emily Brinks a ďalší

Program


Po 45 rokoch dospieva najuznávanejšia hororová séria v histórii filmu k svojmu epickému a desivému záveru.

Po 45 rokoch dospieva najuznávanejšia hororová séria v histórii filmu k svojmu epickému a desivému záveru. Laurie Strode sa naposledy postaví stelesneniu zla v podobe Michael Myersa v záverečnej konfrontácii, ktorá sa nepodobá žiadnej z predchádzajúcich. Prežije len jeden z nich.

Štyri roky po udalostiach zachytených vo filme Halloween zabíja žije Laurie s vnučkou Allyson a dokončuje svoje pamäte. Michaela Myersa od tej doby nikto nevidel. Lauria sa potom, čo mu dovolila určovať a riadiť jej realitu po celé desaťročia, rozhodla oslobodiť od strachu a hnevu a prijať život. Ale keď je mladý muž, Corey Cunningham, obvinený zo zabitia chlapca, ktorého strážil, zapáli to kaskádu násilia, ktorá donúti Laurie, aby sa raz a navždy postavila zlu, ktoré nedokáže ovládať.